Меню
ВИРОБНИЦТВО ПЛІВКИ
ДРУК
ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКА
ЕТИКЕТКИ
ПАКЕТИ
Послуги
ЗАХИСТ БРЕНДУ
ЗАХИСТ БРЕНДУ

Наявність коду та відповідного обладнання дозволяє відсортувати використану упаковку за структурами, типом матеріалу, видом упаковки.


ЦИФРОВИЙ ЗАХИСНИЙ КОД DIGIMARC WATERMARKS

Код сканується навіть з пошкодженої упаковки або з її шматка. Може бути доданий до будь-якого дизайну або частини дизайну.

Код непомітний для людських очей, але присутній на кожному зображенні та навіть на пустому місці

Використання безкоштовного додатку у смартфоні дозволить споживачеві:

  • Перевірити автентичність товару
  • Отримати додаткову інформацію, аудіо- або відео контент

Для власника торгівельної марки забезпечується:

  • Доступ до статистики сканувань
  • Відстеження своїх товарів географічно
  • Захист від підробки
  • Можливість надати покупцю чи споживачу додаткову інформацію та/або контент

Для переробників вторинної сировини:

У код можна додати інформацію про тип пакунку та його склад, це значно спростить сортування та переробку використаного паковання, навіть якщо воно пошкоджене. Також може буту використано у схемах повернення покупцю депозитних коштів за упаковку.

 

ЗАХИСНІ ЕЛЕМЕНТИ У ДИЗАЙНІ

Мікротекст – це деякий набір символів надзвичайно малого розміру (від 50 мкм до 300 мкм заввишки), розташований у певній послідовності, та який сприймається людським оком як звичайна тонка лінія. Його копіювання та відтворення звичайними поліграфічними методами дуже складне.

Мікротекст особливо допомагає при спробах сканування документів, оскільки сканери не можуть чітко розпізнати символи у ньому.

Нанотекст – це набір ще менших символів, висотою менш ніж 50 мкм, теж розташованих у певній послідовності. Розглянути та прочитати його можна лише за допомогою оптичних приладів (рекомендується збільшення не менше ніж 10х), а відтворення за допомогою звичайних поліграфічних методів практично неможливе.

Нанотекст настільки малий, що навіть сучасна неспеціалізована комп'ютерна техніка не може забезпечити його сканування з достатньою якістю та подальше відтворення або копіювання.

 

ДОДАТКОВІ ЗАХИСНІ ЕЛЕМЕНТИ ДИЗАЙНУ

Гильйо́ш (від фр. guilloché — візерунок з хвилястих ліній) — орнамент у вигляді густого переплетіння хвилястих фігурних ліній, які можуть накладатися одна на іншу.

Тангірна сітка – малюнок, створений за допомогою систематично розташованих точок або ліній, та який сприймається людським оком як однорідний тон.

При використанні в тангірній сітці або гільйоші мікроліній товщиною менше 200мкм, відтворення візерунка на звичайному поліграфічному обладнанні є дуже складним.

 

ЗАХИСНІ НАНОЕЛЕМЕНТИ У ДИЗАЙНІ

Використання спеціальних растрів для елементів дизайну, що повинні бути захищені від копіювання.

Якщо символіку торгівельної марки або логотип компанії зробити з мікровізерунків або за допомогою спеціального растру, це унеможливить відтворення такого ж самого друкованого відбитка на звичайному поліграфічному обладнанні.

 

ПРИКЛАДИ ДОДАТКОВИХ ЗАХИСНИХ ЕЛЕМЕНТІВ ДИЗАЙНУ

Інші технології
ВІДДІЛ ДОСЛІДЖЕНЬ І РОЗРОБОК
Робота відділу досліджень та розробок спрямована на розробку та впровадження нових високотехнологічних та ефективних пак...
Далі...
ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА
Сервісно-технічна служба забезпечує 24/7-технічну та консультаційну допомогу у виборі пакувального обладнання та адаптац...
Далі...
ЛАБОРАТОРНІ ЕКСПЕРТИЗИ
Атестована ДП "Укрметртестстандарт" лабораторія ТАС ЕВОТЕК у Києві надає експертні послуги з проведення д...
Далі...