Меню
ВИРОБНИЦТВО ПЛІВКИ
ДРУК
ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКА
ЕТИКЕТКИ
ПАКЕТИ
ТЕХНОЛОГІЇ
ВИРОБНИЦТВО ПЛІВКИ
ВИРОБНИЦТВО ПЛІВКИ

Ми використовуємо сучасне обладнання для виробництва та переробки пакувальних плівок. Плівки з необхідними властивостями виготовляються або підбираються відповідно до потреб замовників. Наші пакувальні плівки та рукава використовуються для широкого асортименту їжи, товарів та технічних потреб.

ВИРОБНИЦТВО BOPP ПЛІВКИ

Маємо власний парк обладнання для виробництва біаксіально-орієнтованих поліпропіленових плівок (BOPP). Виробляємо прозорі, матові, білі, біло-перламутрові, реліз та інші плівки завтовшки від 15 до 40 мкм з можливістю їх металізації.

ВИДУВНА ЕКСТРУЗІЯ

Виробляємо 5-ти, 9-ти, 11-шарові видувні коекструзійні плівки, в тому числі твіст-плівки, плівки для ламінації, бар'єрні плівки з РА та/або EVOH шарами, плівки зі спеціальними зварюваними шарами, для легкого відкривання та зварювання, завтовшки від 30 до 150 мкм. Прозорі, матові, білі, чорні, кольорові, чорно-білі, біорозкладні та інші спеціалізовані плівки з можливістю металізації та використання за потреби сировини з відновлюваних джерел або сировини після вторинної переробки.

Термозбіжні плівки для групового пакування

Інші технології
ДРУК
РОТО ДРУК Ротогравюрний (глибокий) друк забезпечує найвищу якість друку на пакувальних матеріалах з можливістю відтво...
Далі...
ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКА
ЛАМІНАЦІЯ Ми маємо найсучасніше обладнання для виготовлення як багатошарових плівок під ламінацію, так і виготовлення...
Далі...
ЕТИКЕТКИ
Ми виробляємо етикетки з BOPP плівок товщиною 35 і 40 мкм. Пропонуємо найширший вибір плівок: Прозорі Білі Біл...
Далі...
ПАКЕТИ
Виготовляємо широкий асортимент готових пакетів для будь-якої продукції FMCG, декорованих якісним друком: плоскі...
Далі...