Меню
ВИРОБНИЦТВО ПЛІВКИ
ДРУК
ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКА
ЕТИКЕТКИ
ПАКЕТИ
ТЕХНОЛОГІЇ
ДРУК
ДРУК

РОТО ДРУК

Ротогравюрний (глибокий) друк забезпечує найвищу якість друку на пакувальних матеріалах з можливістю відтворення найдрібніших деталей. Наші можливості дозволяють використовувати до 11 фарб для одностороннього та 9+2 фарби для двостороннього друку.

ФЛЕКСО ДРУК

Флексо- та HD флексодрукарські машини дозволяють використовувати до 11 фарб для одностороннього або 10+1 фарба для двостороннього друку. З можливістю як вибіркового, так і 100% покриття площі упаковки спеціальним лаком (тактильним, матовим, бар’єрним та іншим). Використання такої технології надає упаковці декоративний матовий ефект, різноманітні тактильні відчуття («дотик до паперу», «дотик до піску», «дотик до тканини» та інші) та преміальний вигляд.

Технологія нанесення клею холодного зварювання (cold seal) дозволяє дуже швидке пакування їжі без нагрівання. Ця технологія застосовується на високошвидкісному обладнанні для шоколаду, цукерок, бісквітів, морозива та інших продуктів, які при цьому не підлягають нагріванню.

Легкість відкриття упаковки – ще одна перевага цієї технології «сold seal», яка покращує споживчі властивості продукту.

Ми можемо наносити друк одночасно на лицьову та оборотну сторону плівки, друкувати унікальні (промо-) коди, QR-коди, dot-коди, захисні мікротекста, гільйош, тангірні сітки та інші елементи для захисту торгівельних марок.

Ми маємо власні технології, які захищають від підробки:

  • мікротекст
  • нанотекст
  • гільйош
  • тангірна сітка
  • нанесення серійних кодів
  • псевдоголографічних елементів
  • спеціальних фарб.

Різноманітні технології до- та після- друку дозволяють задовольняти потреби як середнього або малого бізнесу, так і великих компаній.

Інші технології
ВИРОБНИЦТВО ПЛІВКИ
Ми використовуємо сучасне обладнання для виробництва та переробки пакувальних плівок. Плівки з необхідними властивостями...
Далі...
ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКА
ЛАМІНАЦІЯ Ми маємо найсучасніше обладнання для виготовлення як багатошарових плівок під ламінацію, так і виготовлення...
Далі...
ЕТИКЕТКИ
Ми виробляємо етикетки з BOPP плівок товщиною 35 і 40 мкм. Пропонуємо найширший вибір плівок: Прозорі Білі Біл...
Далі...
ПАКЕТИ
Виготовляємо широкий асортимент готових пакетів для будь-якої продукції FMCG, декорованих якісним друком: плоскі...
Далі...