Меню
ВИРОБНИЦТВО ПЛІВКИ
ДРУК
ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКА
ЕТИКЕТКИ
ПАКЕТИ
Про компанію
Історія компанії

НАШОМУ ЗАВОДУ У 2022 РОЦІ ВИПОВНИЛОСЯ 95 РОКІВ.

У 1927 році в Києві щосили кипіло будівництво головної будівлі Центрального залізничного вокзалу. Майбутня столиця перетворювалася з «міста церков та монастирів» на місто з індустріальним пейзажем.

На лівому березі Дніпра, на території, яку зараз займає наша компанія, було організовано невелике лісотарне підприємство.

Вже за п'ять років тарна база перетворилася на Київський каніфольно-скипидарний завод.

1936 рік - на заводі почалося будівництво першого в країні виробництва кристалічної камфори потужністю 600 тн на рік.

У 50-х роках завод стає експортером.

У 1955 році випуск продукції збільшився втричі проти довоєнного рівня.

У січні 1960 року завод отримав нову назву Київський хімічний комбінат. Так на початку 60-х років виникло одне з перших в Україні підприємств із переробки полімерних матеріалів.

1962 – на Київському хімічному комбінаті вперше в Україні було освоєно виробництво технічних ПВХ-плівок.

1965 рік - вперше було освоєно виробництво видувної ПЕ-плівки.

1969 рік - комбінат було перейменовано на Київський завод полімерних матеріалів.

Продукція підприємства застосовувалася більш ніж у 25 галузях промисловості:

поліграфічній, лакофарбовій, електротехнічній, харчовій тощо, а також у сільському господарстві.

У 1970 році на Київському заводі полімерних матеріалів вперше в Україні було освоєно виробництво поліетиленових пакетів з 4-колірним флексографічним друком. Потужність виробництва становила 32 млн шт на рік.

Після реконструкції 1972-1973 років завод освоїв масове виробництво поліетиленових плівок.

У 1970-х роках завод виробляв пакувальну поліетиленову плівку та ПВХ-плівку, сільськогосподарську поліетиленову плівку для теплиць та парників.

У 1985 році на підприємстві було виконано першу реконструкцію після якої завод став найбільшим у СРСР виробником технічних ПЕ-плівок, довівши обсяг випуску до 25 тис. тн на рік.

Вже у 1986 та 1990 роках на Київському заводі полімерних матеріалів виробляли безвузлову пакувальну сітку, плівку для пакування молочних продуктів, пакети для покупок, запечатані скатертини, ПВХ-плівку, монтажну ПВХ-трубку та інші вироби.

У 1994 році підприємець, кандидат технічних наук та інженер, Олександр Галкін інвестував у завод понад $1,3 млн. і став мажоритарним акціонером. Це і стало першим сильним поштовхом на шляху до повної модернізації виробництва.

1997 рік - завод було перейменовано на ВАТ «Укрпластик».

1997-2001 роки, в рамках виконання комплексної програми створення виробництва сучасних пакувальних матеріалів, завод впровадив сучасне високопродуктивне обладнання провідних машинобудівних фірм Англії, Німеччини, Франції та Італії, що дозволяють випускати пакувальні матеріали з високоякісним друком, а також багатошарові матеріали, які одержуються шляхом склеювання полімерних плівок, алюмінію та паперу у різних комбінаціях. Це дозволило констатувати завершення створення єдиного технологічного комплексу «під одним дахом» із виробництва гнучких пакувальних матеріалів.

1999 рік - Підприємство пройшло сертифікаційний аудит на відповідність стандартам ISO 9001.

2002 рік - дебют компанії на всесвітній виставці Інтерпак.

2004 рік - Подвоєна потужність виробництва.

2008 рік - Встановлено додаткові лінії з 11-ти шарової видувної екструзії.

З 2010 року протягом кількох років запущено велику інвестиційну програму, яка передбачає впровадження сучасних екологічно безпечних, енергетично ефективних та ресурсозберігаючих технологій виготовлення гнучких пакувальних матеріалів, які раніше в Україну імпортувалися:

  • роботизований склад Sumitomo
  • друга роботизована лазерна лінія з гравіювання валів для ротогравюрного друку
  • встановлення лінії ламінації методом екструзії, перша в Європі.

Розширено парк обладнання флексо та рото друку, ламінації та іншого виробничого обладнання, яке дозволило випускати до 2,5 тис тн.

У 2020 році активи Укрпластик були придбані групою ТАС.

На основі цих активів було сформовано підприємство Евотек.Інк

TAS Group, заснована у 1998 році, є однією з найбільших та швидкозростаючих фінансово-промислових груп в Україні.

Бізнес-інтереси групи ТАС включають: фінансовий сектор, промислову групу, (металургія, машинобудування, залізничний транспорт, агробізнес, переробка фруктів), розвиток нерухомості, венчурні проекти.

Як інноваційна компанія, Група ТАС веде свою діяльність відповідно до сучасних міжнародних стандартів, забезпечуючи високий рівень прибутковості акціонерного капіталу, сприяючи розвитку ринків, на яких він присутній, та відповідаючи на запити та потреби всіх клієнтів.