Меню
ВИРОБНИЦТВО ПЛІВКИ
ДРУК
ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКА
ЕТИКЕТКИ
ПАКЕТИ
Про компанію
ПОЛІТИКА КОМПАНІЇ
ПОЛІТИКА КОМПАНІЇ

Стратегічною метою ТАС ЕВОТЕК в галузі якості, гігієни, харчової безпеки та охорони навколишнього середовища є постійне поліпшення процесів організації діяльності підприємства та забезпечення задоволеності споживачів.

 

Політика в галузі якості та безпеки продукції

ТАС ЕВОТЕК у своїх взаємовідносинах з усіма Зацікавленими сторонами керується нормами прозорого ведення справ на основі Інтегрованої системи менеджменту, що відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001 у галузі управління виробництвом, ISO 14001 у галузі екології, ISO 45001 у галузі охорони здоров'я та забезпечення безпеки праці, BRCGS РМ харчової безпеки пакувальних матеріалів.

Детальніше

 

Політика в галузі екологічної та професійної безпеки та здоров’я

Враховуючи вимоги та очікування зацікавлених сторін у питаннях охорони навколишнього середовища, професійної безпеки та здоров'я персоналу підприємство намагається задовільнити очікування споживачів нашої продукції при мінімальному впливі на навколишнє середовище та створенні робочого середовища, що повністю виключає нещасні випадки, травматизм та професійні захворювання.

Детальніше

 

Політика у сфері протидії корупції

Політика у сфері протидії корупції визначає основні цілі, завдання та принципи протидії корупції з урахуванням вимог антикорупційного законодавства та встановлює комплекс правил і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції в діяльності ТАС ЕВОТЕК.

Детальніше

 

Політика у сфері корпоративної соціальної відповідальності

Корпоративна соціальна відповідальність ТАС ЕВОТЕК - це філософія довгострокового і сталого розвитку компанії, яка дозволяє гармонійно інтегрувати успішний бізнес з базовими загальнолюдськими цінностями.

Детальніше

Інші технології
ЯКІСТЬ
Далі...
Наші клієнти
Далі...
Історія компанії
Далі...