Меню
ВИРОБНИЦТВО ПЛІВКИ
ДРУК
ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКА
ЕТИКЕТКИ
ПАКЕТИ
ПРО КОМПАНІЮ

ТАС ЕВОТЕК – один з найбільших у Центральній та Східній Європі виробників гнучких пакувальних матеріалів для харчової, косметичної, фармацевтичної та інших галузей промисловості. Понад 20 років підприємство забезпечує повний виробничий цикл виготовлення гнучких полімерних пакувальних матеріалів – від гранул та фарб до готових рулонних матеріалів та пакетів. Продукція відповідає екологічним та законодавчим вимогам усіх ринків збуту, включаючи ЄС та США. Компанія виробляє гнучкі пакувальні матеріали, які мають прекрасний зовнішній вигляд, високі бар'єрні властивості, ефективно переробляються на пакувальних машинах, продовжують термін зберігання продуктів, екологічно безпечні на всіх життєвих етапах.

На виробництві застосовується коекструзійна, дуплекс, триплекс та інлайн ламінація на базі сольвентних та безсольвентних технологій. Здійснюється вакуумна металізація з попередньою обробкою плазмової поверхні плівок. Застосовується електронний дизайн, цифрові та лазерні технології додрукарських процесів. Для підготовки глибокого та флексодруку застосовується технологія стохастичного растрування. При виробництві упаковки використовують різні типи фарб і лаків, у тому числі з ультрафіолетовим закріпленням.

На базі підприємства створено науково-дослідний центр, де системно удосконалюється виробничий процес, впроваджуються нові ресурсозберігаючі технології, ведеться розробка нових матеріалів та пропонуються індивідуальні продуктові рішення для розвитку бізнесу.

У виробництві використовуються лише ті матеріали та сировинні компоненти, які сертифіковані відповідно до міжнародних та європейських норм безпеки. Зразки продукції, що виробляється, піддаються ретельному аналізу в лабораторії якості компанії, яка оснащена сучасним обладнанням.

Місія

Ми виготовляємо гнучку полімерну упаковку, намагаючись максимально повно задовольняти вимоги, і передбачати майбутні потреби клієнтів та споживачів. Це наша головна мета. Для її досягнення ми використовуємо весь наш інтелектуальний потенціал та унікальні можливості підприємства.

Ми глибоко вивчаємо потреби сучасного бізнесу та прагнемо створювати продукцію, використання якої стає для наших клієнтів конкурентною перевагою на ринку.

Бачення

До 2025 року наша компанія увійде до трійки провідних виробників гнучкої пластикової упаковки в Європейських країнах, використовуючи новітні технології виробництва та реалізуючи свою продукцію на глобальному ринку.

Цінності

Професіоналізм

 • Ми формуємо середовище, в якому співробітники можуть максимально проявити свої здібності.
 • Ми постійно вдосконалюємо свої знання та навички, відкрито ділимося своїми знаннями зі співробітниками.
 • Ми йдемо в ногу з розвитком науки та техніки та використовуємо найновіше обладнання та технології.
 • Ми прагнемо досягати визначних результатів та щодня створюємо додаткову вартість для компанії.

Клієнт орієнтованість

 • Ми відкриті та чесні з нашими клієнтами.
 • Ми уважні до потреб наших клієнтів, здатні їх передбачати.
 • Щодня ми прагнемо покращення та вдосконалення своїх процесів на користь наших клієнтів.

Безпека та екологічність

 • Ми створюємо безпечне пакування для кінцевих споживачів харчової продукції.
 • Наша пакувальна продукція відповідає всім законодавчим вимогам щодо безпеки Європейського Союзу, США та інших країн, на яких вона представлена.

Продукція, яку ми розробляємо та виробляємо, відповідає Законодавству України, нормам та Регламентам, Директивам щодо матеріалів, що вступають у контакт із харчовими продуктами (№ 10/2011, №1935/2004, №2023/2006, № 94/62, № 1907/2006, SR 817.023.21).

Наша продукція містить тільки безпечні компоненти, які не завдають шкоди упакованим продуктам. Сировинні компоненти розроблені та вироблені відповідно до Регламентів EC щодо матеріалів, які вступають у контакт з харчовими продуктами (№ 10/2011, № 1935/2004, №2023/2006, №2007/68, №1169/2011, № 94/62, № 1907/2006, SR 817.023.21, FDA).

Безпека нашої упаковки регулярно підтверджується у акредитованих лабораторіях Європейського Союзу та України.

 • Ми прагнемо виробляти продукцію з мінімальним впливом на довкілля – це наша відповідальність перед майбутніми поколіннями. 

ЦІННОСТІ:

 • Людське життя, здоров'я.
 • Захист навколишнього середовища, екологічність.
 • Соціальна відповідальність.
 • Професіоналізм та розвиток інноваційного сектору економіки.
 • Відкритість та прозорість діяльності, у тому числі фінансової.
 • Високі стандарти ведення бізнесу.
 • Командна робота.

ЕКОЛОГІЯ

Природа нашого бізнесу та залучення до системи глобального споживання потребує особливої уваги до безпеки та якості нашої продукції. В основі нашого розвитку лежить концепція безпечного та розумного споживання.