Меню
ВИРОБНИЦТВО ПЛІВКИ
ДРУК
ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКА
ЕТИКЕТКИ
ПАКЕТИ
ТЕХНОЛОГІЇ
ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКА
ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКА

ЛАМІНАЦІЯ

Ми маємо найсучасніше обладнання для виготовлення як багатошарових плівок під ламінацію, так і виготовлення та переробки різних ламінованих матеріалів . Виробляємо тришарові ламінати (Triplex) в один прогін, ламіновані структури, які переробляються вторинно, структури з мономатеріалів на основі РЕ або РР, у тому числі і для подальшої стерилізації або реторту.

Використовуємо різні технології ламінації:

  • Сольвентну ламінацію;
  • Безсольвентну ламінацію;
  • Часткову ламінацію;
  • Дво- та тришарову «in-line» - технологію ламінації;
  • Соекструзійну ламінацію та соекструзійне покриття (без використання адгезивів).

Наші ламінати надійно захищають продукти від вологи, сторонніх запахів, сонячних променів, забруднення та гарантують тривалі терміни зберігання. Завдяки високому рівню безпеки та екологічності, ламінати незамінні для пакування харчових продуктів, фармацевтичних товарів та товарів дитячого харчування.

Враховуючи світові тенденції до стійкого планування та орієнтуючись на економіку замкнутого циклу, ми розробили спеціальні типи ламінатів, у тому числі із бар'єрними плівками замість алюмінієвої фольги та на основі одного типу полімерів (моно-РЕ або моно-РР). Завдяки цьому використана упаковка може повторно перероблятися у вторинну сировину.

ЛАЗЕРНА ВИСІЧКА

Лазерна висічка наноситься на верхній шар плівки і не впливає на бар'єрні властивості упаковки. Забезпечує рівне, легке відкриття упаковки без додаткових зусиль. Лазерне насікання може бути як по всій ширині упаковки, так і для відокремлення тільки куточка пакету.

Інші технології
ВИРОБНИЦТВО ПЛІВКИ
Ми використовуємо сучасне обладнання для виробництва та переробки пакувальних плівок. Плівки з необхідними властивостями...
Далі...
ДРУК
РОТО ДРУК Ротогравюрний (глибокий) друк забезпечує найвищу якість друку на пакувальних матеріалах з можливістю відтво...
Далі...
ЕТИКЕТКИ
Ми виробляємо етикетки з BOPP плівок товщиною 35 і 40 мкм. Пропонуємо найширший вибір плівок: Прозорі Білі Біл...
Далі...
ПАКЕТИ
Виготовляємо широкий асортимент готових пакетів для будь-якої продукції FMCG, декорованих якісним друком: плоскі...
Далі...